MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.
MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.
MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.
MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.
MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.
MultiOne cihazları Makine Kanat ile Kanat Group bünyesinde, hizmetinizdedir.

MultiOne 9 serisi ,  kaldırma kapasitesi-ağırlık oranı açısından piyasadaki en iyi eklemli mini yükleyicidir . Bu cihaz size Makine Kanat güvencesiyle sunulmaktadır.

Bu makineler, yüksek kaldırma gücü ve itme kuvveti gerektiren daha zorlu işler için mükemmel bir şekilde uygundur .

MultiOne 9 serisi , GT serisinin göz bebeği sınıflarından birisidir. Yenilenmiş tasarım ve geliştirilmiş özellikler ile beko loader  makinelerinde kendi kulvarını açmıştır. Rakiplerine nazaran hem daha ekonomik hem de olağanüstü yüksek verimli bir beko-loader ( mini yükleyici ) olan MultiOne 9 serisi, hizmetinize girmeyi bekliyor.

9 Serisi  size kompakt & güçlü bir cihazın tüm avantajlarını içeren, muhteşem bir kombinasyon sunar. MultiOne mini yükleyiciler, güç ve kaliteden ödün vermeden, sektörün en ekonomik fiyatlarıyla gelirler.

 

9 SERİSİ ARTILARI:

  • Gelişmiş ve modern çerçeve tasarımı
  • En iyi kaldırma kapasitesi-ağırlık oranı
  • Aşama 4 Final

MULTİONE 9 SERİSİ

GÜVENİLİRLİK VE İNOVASYON
Yeni MultiOne Mimarisi

MultiOne’un tasarım vizyonu güvenilirlik ve yenilik açısından sınıfının en iyisi çözüm olmaktır . Yaratıcı çözümlerin araştırılması, iyi tanımlanmış bir MultiOne değerinin yanı sıra, MultiOne tasarımının merkezinde yer alandahili Yüksek Kalite standartlarına uyudur .

Bir MultiOne’da yalnızca en kaliteli bileşenler kullanılır, tasarım ve üretim aşamasında yalnızca en iyi süreçler takip edilir, ancak yeni MultiOne serisinde sınıfın en iyi çözümleri uygulanır .

ÇOK AMAÇLI
Çok amaçlı MultiOne Mini Yükleyici

MultiOne’ın arkasındaki fikir, maliyetleri düşürürken üretkenliği en üst düzeye çıkarabilen çok işlevli bir çalışma aracı sunmaktır .

170’den fazla orijinal ataşmanla MultiOne, çim biçme makinesi veya forklift, kompakt traktör, teleskopik yükleyici, beton karıştırıcı veya saniyeler içinde bir personel asansörü haline gelebilir.

Bir MultiOne hemen her makine haline gelebilir bir olmak: kendi benzersiz özelliğini kaybetmeden gerekli kompakt gövdesinde güçlü bir makine .

GÜÇLÜK VE GÜVENLİK

MultiOne makineleri dengeli ve mafsallı bir çerçeveye sahiptir ve bu sayede dengeyi ve genel kararlılığı her koşulda yüksek sabit yük ile artırır. MultiOne mini yükleyicilerin tüm bileşenleri, yüksek mukavemet, güvenilirlik ve bakımın azaltılmasını garantilemek için tasarlanmış ve test edilmiştir .

ROPS güvenlik çerçevesi, FOPS kanopi, Operatör Kabini Sol Taraf Koruma Çubuğu ve diğer güvenlik entegre cihazları operatöre tam koruma sağlar.
SINIF GÜCÜNDE EN İYİ

Tüm mini yükleyiciler aynı şekilde oluşturulmaz. Çoğu şaşırtıcı işlevsellik sözü verir. MultiOne sözlerin üstünde duruyor.

Bu kompakt makinenin ne kadar ağırlık kaldırdığını , dar pasajlarda manevra yapmayı, küçük kaldırımlarda nasıl çalışmayı ya da yükleri büyük çukurlu bir kamyona (hepsi çimlerin üzerinde bir iz bırakmadan) boşaltmanın inanılmaz bir şey .

Her bir bileşenin yüksek kalitesi, mühendislik işleminin her yönünün sabit kalitede kontrolü ve hidrolik pompaların ve motorların kapsamlı bir şekilde test edilmesiyle, her MultiOne, herhangi bir çalışma koşulunda ve herhangi bir aksesuarda çıktıyı maksimuma çıkaracaktır.

PERFORMANS VE KULLANIM
MultiOne Mini Yükleyicilerin Kullanımı

MultiOne, çok fonksiyonlu bir gövdeye çok fazla güç ve kapasite paketi getiriyor .

MultiOne’ın kompakt boyutu ve mafsallı çerçevesi, nerede ve ne zaman gerektiğinde mükemmel manevra kabiliyeti sunar . Küçük bir kapalı çalışma alanından açık alana kadar, MultiOne diğer makinelerin yapamayacağı yerlere ulaşabilir.

4 Tekerli direksiyon, zorlu arazilerde ve koşullarda dahi çekiş gücü sağlarken kendinden kilitli diferansiyel (DBS – Dinamik Blok Sistemi) hasar görmeden yumuşak zeminde çalışmak için kullanışlıdır. Tork Bölücü çekiş kontrolüyle buz gibi veya çamurlu zeminlerde çekiş de sağlanır.

TASARIM & KONFOR
MultiOne Mini Yükleyiciler Tasarımı

MultiOne, rahatlığı ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için her yönü göz önünde bulundurur . MultiOne Ar-Ge Departmanı, piyasadaki en etkileyici, ergonomik ve konforlu sürücü alanını tasarladı.

Kabin düzeni, ergonomik ilkelere dikkat edilerek tasarlanmıştır: aletlerin ve kontrollerin sezgis
TASARRUF
Çok Amaçlı Maliyet Tasarrufu

MultiOne, beyannameli mini yükleyicinin performans açısından en iyisidir; aynı zamanda maliyet tasarrufu açısından da .
Mafsallı çerçeve ve teleskopik bom, hareket ve çalışma sırasında yüksek verim sağlayan sınıfının en üst düzey çözümleridir .
MultiOne , diğer küçük yükleyicilerle kullanılan karşı dönme direksiyonundan ziyade, mafsallı çerçeve direksiyonu nedeniyle dönerken lastik aşınmasını ve yakıt tüketimini azaltır .

MultiOne, kullanım kolaylığı ve çalışma hızı nedeniyle mini yükleyiciler pazarında en iyi maliyet tasarrufu sağlayan çözümdür .

DESTEK
MutiOne Desteği

MultiOne’un dünya genelindeki geniş distribütör ağı , iş ihtiyaçlarını karşılamak için doğru makineyi ve ekleri seçerken müşteriye değerli destek sağlar.

MultiOne distribütörleri , müşterilere , yatırımlarından en iyi getiriyi elde etmeye yardımcı olmak için, iş yükü için geniş bir MultiOne makine ve ek parçasından en iyi kombinasyonu seçmeleri konusunda yardımcı olmak için eğitilmiştir .

Satıştan sonra aynı ağ, en iyi bakım ve parça desteğini sağlamak ve müşterinin MultiOne aracılığıyla yeni uygulamalar ve olanaklar keşfetmesine yardımcı olmak için derin teknik eğitim alıyor .


MULTİONE 9 .5  TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Motor Yanmar 4TNV88
Güç (Iso Brüt) 50 HP / 37 kW
Yakıt Dizel
transmisyon Hidrostatik
Sürüş hızı (maks.) 25 km / saat (15.5 mil / saat)
Aux. Hidrolik yağ akışı 85 l / dak (22.5 gal / dak)
Maksimum kaldırma yüksekliği 3,21 m (126,4 inç)
Koparma kuvveti / 50 cm 2200 kg (4850 lbs)
Dönme yarıçapı: iç / dış 1030/2550 mm (40.5 / 100.4 inç)
Standart lastikler (Traktör profili) 31 × 15.50-15 (400 / 50-15)
Ağırlık 2025 kg (4464 lbs)
Devrilme yükü (arka ağırlık) 2600 kg (5732 lbs)
Kaldırma kapasitesi (düz ve sırt üstü yükler) 2080 kg (4585 lbs)
Kaldırma kapasitesi (tamamen mafsallı ve sırt çantası ağırlıklı) 1600 kg (3527 lbs)
kod C965000

 

TEKNİK DATA