MultiOne 7 serisi , güç, hız ve çeviklik kazanan kombinasyondur .

Güçlü motor ve doğrudan tahrikli radyal pistonlu motorlar mükemmel hız ve itme kuvveti sağlar . 
Yeni çerçeve ve teleskopik bom yüksek kaldırma kapasitesi ve çeviklik sağlar.

MultiOne 7 Serisi, hayal gücü, daha güçlü varlığı, çarpıcı performansı ve yenilikçi özellikleri ile yakalar. MultiOne 7 Serisi, en başarılı çok işlevli mini yükleyicilerin güçlü yönlerine doğal olarak katkıda bulunur: çok işlevsellik ve performans .

MultiOne 7 serisi mafsallı mini yükleyiciler , çiftçilik, tarım veya inşaat sektörlerinde çalışan profesyonellere , manuel işçilik veya kızak direksiyon alternatiflerine yönelik ideal giriş seviyesi makineleridir .

Bu makine size makinekanat.com  aracılığıyla, Kanat Group ayrıcalığıyla gelmektedir.

7 SERISI ARTI:

  • Gelişmiş ve modern çerçeve tasarımı
  • Entegre edilmiş arka ağırlıkları
  • Kaldırma yüksekliği ve kapasitesi

MultiOne 7 Serisi

GÜVENİLİRLİK VE İNOVASYON
Yeni MultiOne Mimarisi

MultiOne’un tasarım vizyonu güvenilirlik ve yenilik açısından sınıfının en iyisi çözüm olmaktır . Yaratıcı çözümlerin araştırılması, iyi tanımlanmış bir MultiOne değerinin yanı sıra, MultiOne tasarımının merkezinde yer alandahili Yüksek Kalite standartlarına uyudur .

Bir MultiOne’da yalnızca en kaliteli bileşenler kullanılır, tasarım ve üretim aşamasında yalnızca en iyi süreçler takip edilir, ancak yeni MultiOne serisinde sınıfın en iyi çözümleri uygulanır .

ÇOK AMAÇLI
Çok amaçlı MultiOne Mini Yükleyici

MultiOne’ın arkasındaki fikir, maliyetleri düşürürken üretkenliği en üst düzeye çıkarabilen çok işlevli bir çalışma aracı sunmaktır .

170’den fazla orijinal ataşmanla MultiOne, çim biçme makinesi veya forklift, kompakt traktör, teleskopik yükleyici, beton karıştırıcı veya saniyeler içinde bir personel asansörü haline gelebilir.

Bir MultiOne hemen her makine haline gelebilir bir olmak: kendi benzersiz özelliğini kaybetmeden gerekli kompakt gövdesinde güçlü bir makine .

GÜÇLÜK VE GÜVENLİK

MultiOne makineleri dengeli ve mafsallı bir çerçeveye sahiptir ve bu sayede dengeyi ve genel kararlılığı her koşulda yüksek sabit yük ile artırır. MultiOne mini yükleyicilerin tüm bileşenleri, yüksek mukavemet, güvenilirlik ve bakımın azaltılmasını garantilemek için tasarlanmış ve test edilmiştir .

ROPS güvenlik çerçevesi, FOPS kanopi, Operatör Kabini Sol Taraf Koruma Çubuğu ve diğer güvenlik entegre cihazları operatöre tam koruma sağlar.
SINIF GÜCÜNDE EN İYİ

Tüm mini yükleyiciler aynı şekilde oluşturulmaz. Çoğu şaşırtıcı işlevsellik sözü verir. MultiOne sözlerin üstünde duruyor.

Bu kompakt makinenin ne kadar ağırlık kaldırdığını , dar pasajlarda manevra yapmayı, küçük kaldırımlarda nasıl çalışmayı ya da yükleri büyük çukurlu bir kamyona (hepsi çimlerin üzerinde bir iz bırakmadan) boşaltmanın inanılmaz bir şey .

Her bir bileşenin yüksek kalitesi, mühendislik işleminin her yönünün sabit kalitede kontrolü ve hidrolik pompaların ve motorların kapsamlı bir şekilde test edilmesiyle, her MultiOne, herhangi bir çalışma koşulunda ve herhangi bir aksesuarda çıktıyı maksimuma çıkaracaktır.

PERFORMANS VE KULLANIM
MultiOne Mini Yükleyicilerin Kullanımı

MultiOne, çok fonksiyonlu bir gövdeye çok fazla güç ve kapasite paketi getiriyor .

MultiOne’ın kompakt boyutu ve mafsallı çerçevesi, nerede ve ne zaman gerektiğinde mükemmel manevra kabiliyeti sunar . Küçük bir kapalı çalışma alanından açık alana kadar, MultiOne diğer makinelerin yapamayacağı yerlere ulaşabilir.

4 Tekerli direksiyon, zorlu arazilerde ve koşullarda dahi çekiş gücü sağlarken kendinden kilitli diferansiyel (DBS – Dinamik Blok Sistemi) hasar görmeden yumuşak zeminde çalışmak için kullanışlıdır. Tork Bölücü çekiş kontrolüyle buz gibi veya çamurlu zeminlerde çekiş de sağlanır.

TASARIM & KONFOR
MultiOne Mini Yükleyiciler Tasarımı

MultiOne, rahatlığı ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için her yönü göz önünde bulundurur . MultiOne Ar-Ge Departmanı, piyasadaki en etkileyici, ergonomik ve konforlu sürücü alanını tasarladı.

Kabin düzeni, ergonomik ilkelere dikkat edilerek tasarlanmıştır: aletlerin ve kontrollerin sezgis
TASARRUF
Çok Amaçlı Maliyet Tasarrufu

MultiOne, beyannameli mini yükleyicinin performans açısından en iyisidir; aynı zamanda maliyet tasarrufu açısından da .
Mafsallı çerçeve ve teleskopik bom, hareket ve çalışma sırasında yüksek verim sağlayan sınıfının en üst düzey çözümleridir .
MultiOne , diğer küçük yükleyicilerle kullanılan karşı dönme direksiyonundan ziyade, mafsallı çerçeve direksiyonu nedeniyle dönerken lastik aşınmasını ve yakıt tüketimini azaltır .

MultiOne, kullanım kolaylığı ve çalışma hızı nedeniyle mini yükleyiciler pazarında en iyi maliyet tasarrufu sağlayan çözümdür .

DESTEK
MutiOne Desteği

MultiOne’un dünya genelindeki geniş distribütör ağı , iş ihtiyaçlarını karşılamak için doğru makineyi ve ekleri seçerken müşteriye değerli destek sağlar.

MultiOne distribütörleri , müşterilere , yatırımlarından en iyi getiriyi elde etmeye yardımcı olmak için, iş yükü için geniş bir MultiOne makine ve ek parçasından en iyi kombinasyonu seçmeleri konusunda yardımcı olmak için eğitilmiştir .

Satıştan sonra aynı ağ, en iyi bakım ve parça desteğini sağlamak ve müşterinin MultiOne aracılığıyla yeni uygulamalar ve olanaklar keşfetmesine yardımcı olmak için derin teknik eğitim alıyor .


Motor Yanmar 3TNV76
Güç (Iso Brüt) 28 HP / 21 kW
Yakıt Dizel
transmisyon Hidrostatik
Sürüş hızı (maks.) 11 km / h (6.8 mil / saat)
Aux. Hidrolik yağ akışı 37 l / dak (9.8 gal / dak)
Maksimum kaldırma yüksekliği 2,90 m (114 inç)
Koparma kuvveti / 50 cm 1700 kg (3748 lbs)
Dönme yarıçapı: iç / dış 825/2090 mm (32.5 / 82.3 inç)
Standart lastikler (Traktör profili) 23 x 10,50-12
Ağırlık 1610 kg (3549 lbs)
Devrilme yükü (arka ağırlık) 1500 kg (3307 lbs)
Kaldırma kapasitesi (düz ve sırt üstü yükler) 1200 kg (2645 lbs)
Kaldırma kapasitesi (tamamen mafsallı ve sırt çantası ağırlıklı) 1020 kg (2249 lbs)
kod C962015

TECHNICAL DATA


Motor Yanmar 3TNV76
Güç (Iso Brüt) 28 HP / 21 kW
Yakıt Dizel
transmisyon Hidrostatik
Sürüş hızı (maks.) 11 km / h (6.8 mil / saat)
Aux. Hidrolik yağ akışı 37 l / dak (9.8 gal / dak)
Maksimum kaldırma yüksekliği 2,90 m (114 inç)
Koparma kuvveti / 50 cm 1700 kg (3748 lbs)
Dönme yarıçapı: iç / dış 825/2090 mm (32.5 / 82.3 inç)
Standart lastikler (Traktör profili) 23 x 10,50-12
Ağırlık 1610 kg (3549 lbs)
Devrilme yükü (arka ağırlık) 1500 kg (3307 lbs)
Kaldırma kapasitesi (düz ve sırt üstü yükler) 1200 kg (2645 lbs)
Kaldırma kapasitesi (tamamen mafsallı ve sırt çantası ağırlıklı) 1020 kg (2249 lbs)
kod C962015