Makine Kanat burada. MultiOne onun ile, size geliyor.
Multione makine kanat kanat group
Multione makine kanat kanat group

Etkileyici kaldırma kapasitesi, inanılmaz hız, olağanüstü itme kuvveti : MultiOne 10 serisi, eklemli mini yükleyicilerin mihenk taşıdır.

10 Serisi mini yükleyiciler,  9 serisinin güç ve verim özelliklerini daha da geliştirerek,  küçük yükleyici sınıfının sınırlarını zorlamaktadır. 10 Serisi sınıfının açık ara en yetenekli mini yükleyicisi olarak, profesyonel çevrelerce takdir kazanmış bir makinedir.

MultiOne makineler, günümüzün kompakt mini yükleyici pazarında, rakip makinelerin ötesine geçen performans ve kabiliyete sahiptir ve hiç kimsenin sağlayamadığı çözümler sunmaktadırlar.

Günümüz profesyonelleri tarafından gerekli olan tüm performans kriterlerine sahip bir mini yükleyici için, 10 Serisi’nden başka bir yere bakmayın!

10 SERISI PLUS:

  • Gelişmiş ve modern çerçeve tasarımı
  • Üst sınıf performans
  • Aşama 4 Olağanüstü Verim

10 Serisi

GÜVENİLİRLİK VE İNOVASYON
Yeni MultiOne Mimarisi

MultiOne’un tasarım vizyonu güvenilirlik ve yenilik açısından sınıfının en iyisi çözüm olmaktır . Yaratıcı çözümlerin araştırılması, iyi tanımlanmış bir MultiOne değerinin yanı sıra, MultiOne tasarımının merkezinde yer alandahili Yüksek Kalite standartlarına uyudur .

Bir MultiOne’da yalnızca en kaliteli bileşenler kullanılır, tasarım ve üretim aşamasında yalnızca en iyi süreçler takip edilir, ancak yeni MultiOne serisinde sınıfın en iyi çözümleri uygulanır .

ÇOK AMAÇLI
Çok amaçlı MultiOne Mini Yükleyici

MultiOne’ın arkasındaki fikir, maliyetleri düşürürken üretkenliği en üst düzeye çıkarabilen çok işlevli bir çalışma aracı sunmaktır .

170’den fazla orijinal ataşmanla MultiOne, çim biçme makinesi veya forklift, kompakt traktör, teleskopik yükleyici, beton karıştırıcı veya saniyeler içinde bir personel asansörü haline gelebilir.

Bir MultiOne hemen her makine haline gelebilir bir olmak: kendi benzersiz özelliğini kaybetmeden gerekli kompakt gövdesinde güçlü bir makine .

GÜÇLÜK VE GÜVENLİK

MultiOne makineleri dengeli ve mafsallı bir çerçeveye sahiptir ve bu sayede dengeyi ve genel kararlılığı her koşulda yüksek sabit yük ile artırır. MultiOne mini yükleyicilerin tüm bileşenleri, yüksek mukavemet, güvenilirlik ve bakımın azaltılmasını garantilemek için tasarlanmış ve test edilmiştir .

ROPS güvenlik çerçevesi, FOPS kanopi, Operatör Kabini Sol Taraf Koruma Çubuğu ve diğer güvenlik entegre cihazları operatöre tam koruma sağlar.
SINIF GÜCÜNDE EN İYİ

Tüm mini yükleyiciler aynı şekilde oluşturulmaz. Çoğu şaşırtıcı işlevsellik sözü verir. MultiOne sözlerin üstünde duruyor.

Bu kompakt makinenin ne kadar ağırlık kaldırdığını , dar pasajlarda manevra yapmayı, küçük kaldırımlarda nasıl çalışmayı ya da yükleri büyük çukurlu bir kamyona (hepsi çimlerin üzerinde bir iz bırakmadan) boşaltmanın inanılmaz bir şey .

Her bir bileşenin yüksek kalitesi, mühendislik işleminin her yönünün sabit kalitede kontrolü ve hidrolik pompaların ve motorların kapsamlı bir şekilde test edilmesiyle, her MultiOne, herhangi bir çalışma koşulunda ve herhangi bir aksesuarda çıktıyı maksimuma çıkaracaktır.

PERFORMANS VE KULLANIM
MultiOne Mini Yükleyicilerin Kullanımı

MultiOne, çok fonksiyonlu bir gövdeye çok fazla güç ve kapasite paketi getiriyor .

MultiOne’ın kompakt boyutu ve mafsallı çerçevesi, nerede ve ne zaman gerektiğinde mükemmel manevra kabiliyeti sunar . Küçük bir kapalı çalışma alanından açık alana kadar, MultiOne diğer makinelerin yapamayacağı yerlere ulaşabilir.

4 Tekerli direksiyon, zorlu arazilerde ve koşullarda dahi çekiş gücü sağlarken kendinden kilitli diferansiyel (DBS – Dinamik Blok Sistemi) hasar görmeden yumuşak zeminde çalışmak için kullanışlıdır. Tork Bölücü çekiş kontrolüyle buz gibi veya çamurlu zeminlerde çekiş de sağlanır.

TASARIM & KONFOR
MultiOne Mini Yükleyiciler Tasarımı

MultiOne, rahatlığı ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için her yönü göz önünde bulundurur . MultiOne Ar-Ge Departmanı, piyasadaki en etkileyici, ergonomik ve konforlu sürücü alanını tasarladı.

Kabin düzeni, ergonomik ilkelere dikkat edilerek tasarlanmıştır: aletlerin ve kontrollerin sezgis
TASARRUF
Çok Amaçlı Maliyet Tasarrufu

MultiOne, beyannameli mini yükleyicinin performans açısından en iyisidir; aynı zamanda maliyet tasarrufu açısından da .
Mafsallı çerçeve ve teleskopik bom, hareket ve çalışma sırasında yüksek verim sağlayan sınıfının en üst düzey çözümleridir .
MultiOne , diğer küçük yükleyicilerle kullanılan karşı dönme direksiyonundan ziyade, mafsallı çerçeve direksiyonu nedeniyle dönerken lastik aşınmasını ve yakıt tüketimini azaltır .

MultiOne, kullanım kolaylığı ve çalışma hızı nedeniyle mini yükleyiciler pazarında en iyi maliyet tasarrufu sağlayan çözümdür .

DESTEK
MutiOne Desteği

MultiOne’un dünya genelindeki geniş distribütör ağı , iş ihtiyaçlarını karşılamak için doğru makineyi ve ekleri seçerken müşteriye değerli destek sağlar.

MultiOne distribütörleri , müşterilere , yatırımlarından en iyi getiriyi elde etmeye yardımcı olmak için, iş yükü için geniş bir MultiOne makine ve ek parçasından en iyi kombinasyonu seçmeleri konusunda yardımcı olmak için eğitilmiştir .

Satıştan sonra aynı ağ, en iyi bakım ve parça desteğini sağlamak ve müşterinin MultiOne aracılığıyla yeni uygulamalar ve olanaklar keşfetmesine yardımcı olmak için derin teknik eğitim alıyor .


TEKNİK DATA


MULTİONE 10.8 TEKNİK BİLGİLERİ

Motor Yanmar 4TNV98
Güç (Iso Brüt) 72 HP / 54 kW
Yakıt Dizel
transmisyon Hidrostatik
Sürüş hızı (maks.)
2 vites
16 – 32 km / saat (10 – 20 mil
/ saat ) 20 – 40 km / s (12.4 – 24.8 mil / saat)
Aux. Hidrolik yağ akışı 95 l / dak (25 gal / dak)
Maksimum kaldırma yüksekliği 3,21 m (126,4 inç)
Koparma kuvveti / 50 cm 2600 kg (5732 lbs)
Dönme yarıçapı: iç / dış 1030/2550 mm (40.5 / 100.4 inç)
Standart lastikler (Traktör profili) 31 × 15.50-15 (400 / 50-15)
Ağırlık 2140 kg (4718 lbs)
Devrilme yükü (arka ağırlık) 2700 kg (5952 lbs)
Kaldırma kapasitesi (düz ve sırt üstü yükler) 2160 kg (4762 lbs)
Kaldırma kapasitesi (tamamen mafsallı ve sırt çantası ağırlıklı) 1700 kg (3748 lbs)
kod C966000